Loading the content... Loading depends on your connection speed!

V spoločnosti domácich miláčikov

Stock-FamilyWithDogsProblém s kvalitou vzduchu v domácnostiach s výskytom domácich zvierat pozná každý z nás. Najviac o probléme so zápachom budú zrejme vedieť najmä majitelia domácich miláčikov, ktorí permanentne bojujú proti nežiaducemu pachu a musia vyvinúť značné úsilie pre potlačenie zápachov vznikajúcich pri chove domácich maznáčikov.

Či už je to pri sanácii zápachu ktorý vznikol od mokrej srsti, od krabíc na smeti, exkrementov alebo trebárs len od vriec na psie žrádlo.

Je to márny zápas a vopred prehraná bitka s použitím neúčinných tradičných sanačných metód s pomocou aerosólových sprejov, vonných tyčiniek, vonných sviečok a podobne.
Našťastie majitelia domácich zvierat majú k dispozícii výkonnú zbraň na sanáciu zápachov.

Zariadenia AirQ ™ vhodné na osvieženie interiérov – samostatne stojacie stolové prevedenia , zariadenia Air/Q v nástennom prevedení vhodné pre väčšie priestory a domy a priemyselné osviežovače AirQ vhodné na inštaláciu do vzduchotechnických rozvodov budov HVAC ( kúrenia, vetrania a klimatizácií )

Tieto inovatívne systémy umožňujú všetkým majiteľom domácich zvierat odstrániť nepríjemné pachy všetkých typov a vytvoriť zároveň príjemnú efektnú vôňu.
Menšie zvieracie organizmy a citlivé čuchové zmysly sú extrémne citlivé.

Našťastie všetky AirQ systémy používajúce náplne Prolitec pracujú bez potencionálne škodlivých emisií, sadzí alebo prchavých organických zlúčenín , často obsiahnutých v tradičných výrobkoch.
Pri prevádzke nepoužívajú oheň, teplo, ale pracujú s nejedovatými vôňami a formulkami na sanáciu zápachu bez použitia zložiek vyvolávajúcich alergické reakcie u osôb na ne citlivých.
Všetky AirQ používajú pri prevádzke vône obsahujúce zápach sanačné činidlá, bezpečne neutralizujúce pachy domácich zvierat, nie však tradične používaným spôsobom maskovaním zápachov – prekrytím vôňou, ale neutralizáciou zápachu.

Systémy Air/Q tak predstavujú úplne bezpečnú pre ľudí aj zvieratá, vysoko účinnú-ideálnu zbraň v boji proti pachom v miestach s výskytom domácich zvierat.
Vďaka patentovanej Prolitec mikro-kvapôčkovej technológii, systémy Air/Q, zabezpečia efekt neutralizácie pachov a vôní v priestore pomocou menej ako 1 dielu na milión (PPM), vône vo vzduchu.
Táto ultra-nízka koncentrácia premietnutá do nepatrného množstva kvapaliny vo vzduchu, znamená, že užívatelia sú oveľa menej vystavení pôsobeniu parfému, oproti tradičným osviežovačom vzduchu.

Jednotlivé vône sú k dispozícii v plne recyklovateľných kazetách s rôznym objemom parfému a veľkosti kazety, podľa typu zariadenia AirQ do ktorého sú určené .
Ďalším rozdielom oproti tradičným výrobkom na sprostredkovanie vône v interiéry je, že tieto sú principiálne postavené na snahe zdôrazniť vôňu a tak poraziť pach.

So systémami AirQ sú limity intenzity vône nastaviteľné v škále od stupňa 1 až do 50 , je ich preto možné presne nastaviť aby zodpovedali danému priestoru interiéru alebo budovy podľa presných požiadaviek a vkusu užívateľa.

Air/Q sú programovateľné a môžu byť naprogramované na spustenie a zastavenie v určitú dobu každý deň.
Skĺbením ultra-nízkej koncentrácie vône s “inteligentným” a ekologickým systémom na osviežovanie vzduchu Air/Q majú majitelia domov a budov, také nové kreatívne možnosti pre prácu s vôňou, ako nikdy predtým.