Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Použitie AirQ osviežovačov

Použitie AirQ osviežovačov
AirQ osviežovače sa používa na vylepšenie kvality vzduchu interiéru odstránením pachov a jeho osviežením príjemnými vôňami. Používa na to mimoriadne nízke množstvo neutralizátorov zápachu a aróm, ktoré premiešava so vzduchom. Drobné kvapôčky z Air/Q, 100-násobne menšie ako kvapôčky z aerosólov, sú extrémne ľahké a preto sa ľahko pohybujú vo vzduchu, rozptyľujú v priestore a vytvárajú efekt rovnomernej vône.

Air/Q môžete používať na dva základné účely: parfumovanie okolia a odstraňovanie zápachu. Vlastná technológia používa oba súčasne!

1. Parfumovanie okolia

Parfumovanie okolia je použitie vône na vytvorenie nálady alebo atmosféry. Aj keď vo vašej domácnosti nemáte žiadne problémy so zápachom, môžete jednoducho iba chcieť, aby priestor nejako voňal a vytvoriť atmosféru alebo obraz priestoru, ktorý vás charakterizuje a dopĺňa alebo vylepšuje vybavenie.

Air/Q ponúka rôznorodé vône, ktoré vám to pomôžu dosiahnuť.

Pobavenie hostí je často tým vhodným okamihom na osvieženie okolia vôňou a vylepšenie atmosféry a ich zážitkov. Air/Q ponúka veľmi užitočnú funkciu – časovač. Air/Q môžete nastaviť tak, že jediným dotykom tlačidla časovača sa zariadenie zapne na nastavený počet hodín a následne automaticky vypne.

2. Odstraňovanie zápachu

Odstraňovanie zápachu je použitie zariadenia Air/Q na potlačenie nevhodných zápachov a ich nahradenie príjemnou arómou. Takýmto spôsobom typicky fungujú štandardné osviežovače vzduchu.

Staršie domácnosti majú často „viktoriánsky“ zápach, ktorý naznačuje, že sú zatuchnuté a nie čisté. Tento problém dokáže odstrániť vhodné použitie Air/Q™.

Hlavným problémom majiteľov zvierat a ich hostí je zápach domácich miláčikov. Ak máte domáce zviera, jeho zápach zvyčajne nie je pre vás problémom. Dojmy vašich hostí však často bývajú úplne odlišné. Napríklad mačací moč môže vsiaknuť do drevených podláh alebo sa dostať na miesta mimo vášho dosahu, ktoré sa nedajú čistiť. Air/Q dokáže odstrániť tieto zápachy a nahradiť ich vôňou čistoty a sviežosti.

Mnohí ľudia používajú na odstraňovanie zápachu aromatické sviečky. Výsledok je zvyčajne neuspokojivý a dočasný. Vôňa sviečky môže byť skvelá pred jej zapálením, ale hneď, ako to urobíte, sa voskové a čadivé vedľajšie produkty spaľovania vonných olejov skombinujú so zápachmi, ktoré sa pokúšate odstrániť a vytvoria nový zápach, ktorý je často ešte nepríjemnejší ako ten, ktorý ste sa pokúsili odstrániť.

Air/Q sa dok‡že vyrovnať prakticky so všetkými zápachmi v domácnosti od detskej izby, cez kúpeľňu alebo kuchyňu až po suterén.

Kde všade môžete  Air/Q použiť?

Domácnosti:

Komerčné a priemyselné priestory