Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Vo vašom okolí

Stock-Green-InteriorOsviežovač AirQ môže spríjemniť zážitok v priestore tak, že pomocou vône vytvorí požadovanú atmosféru. Dokonca aj v prípadoch keď váš domov nemá žiadny akútny problém so zápachom, môžete jednoducho dotvoriť obraz priestoru, ktorý odráža vás alebo dopĺňa alebo vylepšuje daný interiér.

Vytvoriť vôňu vo vašom okolí, je účinný spôsob, ako zlepšiť kvalitu vnútorného ovzdušia. Vôňa je neoddeliteľnou súčasťou aj estetickej a emocionálnej súčasti domova. Vôňa je úzko spojená s náladou cez limbický systém mozgu , ktorý ovplyvňuje ako sa cítime v danom priestore, informácie o danom priestore sme vďaka vôni priestoru schopný intenzívnejšie vnímať.

Správna vôňa môže vytvoriť vo vašom domove harmonicky teplé a príjemné miesta, alebo miesta evokujúce zvláštnu atmosféru, nálady alebo stavy mysle podľa vášho výberu v súlade s vašou náladou alebo v súlade s daným interiérom.

Technológia AirQ používa vône od Prolitec-u, čo sú najlepšie, najveselšie a najbezpečnejšie vône vyrobené z aromatizovaných ingrediencií najvyššej kvality aké sú k dispozícii. Zariadenia sú vybavené najpokrokovejšou technológiou na osviežovanie a parfumovanie vzduchu , pričom Air / Q funguje bez vykurovacích telies, nepoužíva žiadne pohonné látky a žiadne škodlivé prchavé organické látky.

Technológia systému AirQ rovnomerne rozptyľuje vôňu po celom priestore.
Air/Q sa používa na vylepšenie kvality vzduchu interiéru odstránením pachov, vrátane pachov z domácich zvierat, dymu, potu, moču, výkalov, plesní a jeho osviežením príjemnými vôňami.